Telegraf - elektronický časopis Fakulty informatiky a managementu UHK

Telegraf

čtrnáctideník ze života Fakulty informatiky a managementu
číslo 2/2006, vyšlo 16.02.2006

Obsah čísla:

 1. Konference Znalosti 2006

  V prvních dnech února, přesněji ve dnech 1.2. – 3.2., se na půdě Fakulty Informatiky a Managementu University Hradec Králové konal již pátý ročník konference Znalosti 2006, která sem zavítala po předchozích ročnících konaných v Praze (2001), Ostravě (2003), Brně (2004) a Staré Lesné ve Vysokých Tatrách (2005).

 2. Hradecké ekonomické dny 2006

  Počátkem února se v Hradci Králové uskutečnil již čtvrtý ročník mezinárodní vědecké konference Hradecké ekonomické dny, který uspořádala Katedra ekonomie a managementu Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové.

 3. T-Mobile podpořil studenty směřující na Tchaj-wan

  Ve středu 1. února se konalo na půdě Fakulty informatiky a managementu UHK formou neformální přátelské besedy setkání studentů odlétajících na stáž na Tchaj-wan se zástupci firmy T-Mobile, která se rozhodla finančně podpořit tento projekt celkovou částkou Kč 80 000,-.  

 4. Vyhlašujeme další ročník FOTOSOUTĚŽE!

  Fakulta informatiky a managementu vyhlašuje další ročník fotosoutěže pro své studenty a zaměstnance. Výsledkem předcházejícího - dle Vašich ohlasů úspěšného - ročníku je fotogalerie v prvním patře fakulty.

 5. Zveme vás...

   

 6. Nový mistr Renčín

  Již tradičně začátkem semestru se na chodbě ve druhém patře a schodech Fakulty informatiky a managementu UHK můžete potěšit s novými obrázky mistra humoru pana Renčína.

 7. Další zeměpisný úterek!!! - Těšte se na PROVENCE!

  Dne 14. března 2006 v 18.15 na B16 bude velmi bohatý zeměpisný úterek. Při příležitosti frankofonních dnů UHK 2006 se budeme věnovat velmi důkladně a poeticky té části Francie, která nese název PROVENCE.

 8. Aktivity Buddy Systemu

  byly náplní několika zajímavých reportáží některých minulých vydání Telegrafu, kde jste měli možnost poznat, o čem vlastně Buddy System je a co je posláním "badíků".

 9. Možnost prožít prázdniny v USA

  vám nabídne prezentace programů mezinárodní organizace Camp. Mezi mladými lidmi z celého světa zdokonalíte svoji angličtinu, vyděláte si, možná i procestujete Ameriku a zároveň vylepšíte svůj životopis tak, že stoupne Vaše cena na trhu práce.  


 
redakční rada: Ing. Věra Palánová, doc. Ing. Václav Janeček, CSc.
© 2005 Fakulta informatiky a managementu